Reklama

Siedem minut

Gdy wszystkim wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty, piłkarze lubawskiego Orła odrobili trzybramkową stratę i doprowadzili do rzutów karnych.


Dzisiaj (środa, 11 września) Orzeł Lubawka rozgrywał wyjazdowe spotkanie w ramach Pucharu Polski z Orłem Wojcieszów. Od początku spotkania gospodarze grali z kontry. Obie drużyny miały dogodne sytuacje strzeleckie, ale skuteczniej grali gospodarze. Wojcieszów prowadził już 3:0. Dopiero przy takim wyniku bramkę dla Orła Lubawka zdobył Różański. Jeszcze w 85 minucie gospodarze prowadzili 4:1. Ostatnie siedem minut spotkania należało do lubawskich piłkarzy. Do bramki trafiali kolejno: Gleb, Rybka i Kiełbasa (w doliczonym czasie gry).

Remis 4:4 oznaczał konieczność rozegrania konkursu rzutów karnych. Strzelać zaczynali gospodarze. Pierwszy strzał był celny, również celnym trafieniem odpowiedział Musiał. W drugiej kolejce bramkę zdobył tylko Schabiński, w trzeciej trafił Kuk. Gdy w czwartej rundzie gospodarze ponownie nie zdobyli gola mecz został rozstrzygnięty.

Orzeł Wojcieszów : Orzeł Lubawka ? 4:4 (karne 1:3)

Skład Orła Lubawka: Kurylas, Kuk, K. Adamowicz (55" Gleb), Szuster, Różański, Musiał, Schabiński, Duda (75" Rybka), Królak, Kiełbasa, Kurek, rez. D. Adamowicz

W składzie lubawskiego Orła znalazło się sześciu młodzieżowców. Trzy ważne bramki zdobyli młodzi zawodnicy, w tym rezerwowi.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama