Gdy wszystkim wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty, piłkarze lubawskiego Orła odrobili trzybramkową stratę i doprowadzili do rzutów karnych.
Dzisiaj (środa, 11 września) Orzeł Lubawka rozgrywał wyjazdowe spotkanie w ramach Pucharu Polski z Orłem Wojcieszów. Od początku spotkania gospodarze grali z kontry. Obie drużyny miały dogodne sytuacje strzeleckie, ale skuteczniej grali gospodarze. Wojcieszów prowadził już 3:0. Dopiero przy takim wyniku bramkę dla Orła Lubawka zdobył Różański. Jeszcze w 85 minucie gospodarze prowadzili 4:1. Ostatnie siedem minut spotkania należało do lubawskich piłkarzy. Do bramki trafiali kolejno: Gleb, Rybka i Kiełbasa (w doliczonym czasie gry).
Remis 4:4 oznaczał konieczność rozegrania konkursu rzutów karnych. Strzelać zaczynali gospodarze. Pierwszy strzał był celny, również celnym trafieniem odpowiedział Musiał. W drugiej kolejce bramkę zdobył tylko Schabiński, w trzeciej trafił Kuk. Gdy w czwartej rundzie gospodarze ponownie nie zdobyli gola mecz został rozstrzygnięty.
Orzeł Wojcieszów : Orzeł Lubawka ? 4:4 (karne 1:3)
Skład Orła Lubawka: Kurylas, Kuk, K. Adamowicz (55" Gleb), Szuster, Różański, Musiał, Schabiński, Duda (75" Rybka), Królak, Kiełbasa, Kurek, rez. D. Adamowicz
W składzie lubawskiego Orła znalazło się sześciu młodzieżowców. Trzy ważne bramki zdobyli młodzi zawodnicy, w tym rezerwowi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze