Reklama

Siatkówka w ramach Igrzysk

Dzisiaj (poniedziałek, 11 lutego) w sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Rywalizowały reprezentacje trzech szkół. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry (ZSO), która wygrała ze Szkołą Podstawową nr 1 z Kamiennej Góry (2-1) oraz Szkołą Podstawową z Marciszowa (2-0). Drugie miejsce zajęła drużyna SP 1, która wygrała z SP Marciszów.

Zwycięzca zawodów powiatowych zagra w półfinale Strefy Jeleniogórskiej, który rozegrany zostanie w Kamiennej Górze 26 lutego.

Zawody zorganizował MOS Kamienna Góra.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama