Dzisiaj (poniedziałek, 11 lutego) w sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Rywalizowały reprezentacje trzech szkół. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Gimnazjum nr 2 z Kamiennej Góry (ZSO), która wygrała ze Szkołą Podstawową nr 1 z Kamiennej Góry (2-1) oraz Szkołą Podstawową z Marciszowa (2-0). Drugie miejsce zajęła drużyna SP 1, która wygrała z SP Marciszów.
Zwycięzca zawodów powiatowych zagra w półfinale Strefy Jeleniogórskiej, który rozegrany zostanie w Kamiennej Górze 26 lutego.
Zawody zorganizował MOS Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze