W Parku Watra w Lubawce odbył się Turniej Siatkówki "Dzikich Drużyn". Do rywalizacji zgłosiły się tylko trzy zespoły w kategorii "OPEN".
Najlepsi okazali się reprezentanci Chełmska Śląskiego -drużyna FC Groszki w składzie: Gracjan Głowacki, Marcin Wójtów, Michał Wójtów, Krzysztof Kosewski oraz Jakub Celadyn, Drugie miejsce zajęli mieszkańcy Kamiennej Góry - FC Carling z Kamiennej Góry : Jarosław Jancik, Patryk Jancik, Adrian Sajdak, Konrad Pazgan oraz Łukasz Łukasik. Drużyna XYZ z Lubawki: Bartosz Surdyka, Dawid Niemiec, Krzysztof Musiał, Karol Boczkowski i Wojciech Jaszczur zajęła trzecie miejsce.
Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody rzeczowe. Organizatorem turnieju był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze