Reklama

Siatkówka w Lubawce

W Parku Watra w Lubawce odbył się Turniej Siatkówki "Dzikich Drużyn". Do rywalizacji zgłosiły się tylko trzy zespoły w kategorii "OPEN".


Najlepsi okazali się reprezentanci Chełmska Śląskiego -drużyna FC Groszki w składzie: Gracjan Głowacki, Marcin Wójtów, Michał Wójtów, Krzysztof Kosewski oraz Jakub Celadyn, Drugie miejsce zajęli mieszkańcy Kamiennej Góry - FC Carling z Kamiennej Góry : Jarosław Jancik, Patryk Jancik, Adrian Sajdak, Konrad Pazgan oraz Łukasz Łukasik. Drużyna XYZ z Lubawki: Bartosz Surdyka, Dawid Niemiec, Krzysztof Musiał, Karol Boczkowski i Wojciech Jaszczur zajęła trzecie miejsce.
Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody rzeczowe. Organizatorem turnieju był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama