Dzisiaj (czwartek, 1 maja) w Krzeszowie odbył się turniej piłki siatkowej będący eliminacjami do turnieju piłki siatkowej o Puchar Wójta.
Turniej zorganizowało Centrum Biblioteczno-Kulturalne. Zagrały drużyny z: Olszyn, dwie drużyny z Kochanowa, Krzeszowa.
Pierwsze miejsce zajęły Olszyny, drugie miejsce Krzeszów i te dwie drużyny wezmą udział w finale turnieju piłki siatkowej. Uczestnicy otrzymali dyplomy i medale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze