Dzisiaj (wtorek, 1 maja) w Chełmsku Śląskim rozegrany został turniej piłki siatkowej. Zawody odbyły się na sali gimnastycznej chełmskiej szkoły.
Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn. Wygrała ekipa Lubawka, drugie miejsce zajęła drużyna Korytka, trzecie Karyłka. Czwarte miejsca wywalczyły drużyny Baz nazwy i Paździor.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze