We wtorek (14 sierpnia) w Chełmsku Śląskim rozegrany został Otwarty Turniej Siatkówki. Do rywalizacji przystąpili cztery drużyny.
Wygrała drużyna Ursus Okrzeszyn w składzie Hubert Kak, Kacper Sołdyński, Kacper Michalik. Drugie miejsce zajęła Rodzinka PL (Jacek Zbrzyzny, Szymoin Sztejkowski, Jakub Sztejkowski). Trzecie miejsce wywalczyła ekipa LTP (Patryk Poręba, Błażej Antas, Grzegorz Wójcik). Czwarta drużyna Bez nazwy zagraa w składzie Anastazja Zając, Patryk Zając, Krystian Pasierb.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze