Stowarzyszenie Nasz Region zaprasza na II Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej.
Turniej rozegrany zostanie w sobotę (7 grudnia). Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 9.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska).
Uczestnictwo:
1. Prawo startu mają drużyny zorganizowane (4 lub 5 os.) bez względu na płeć.
2. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie do przedstawiciela wypełnionej karty zgłoszeniowej.
3. W turnieju nie mogą brać udział zawodnicy zarejestrowani w Polskim Związku Piłki Siatkowej.
4. W przypadku wystąpienia w meczu zawodnika nieuprawnionego do gry, drużyna przeciwna wygrywa spotkanie walkowerem.
5. Uczestnikiem turnieju mogą być jedynie osoby powyżej 30 roku życia.
6. Organizator może dopuścić inne osoby do udziału w turnieju po wcześniejszym uzgodnieniu.
Kontakt z organizatorem: 602 553 297 lub region.org.pl

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze