Reklama

Siatkarskie mistrzostwa

W Marciszowie rozegrane zostały dzisiaj (sobota, 26 października) Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.


W turnieju mogły startować drużyny zgłoszone przez LZS-y. W obu kategoriach zgłosiły się po trzy drużyny. W obu grupach po dwie najlepsze ekipy wywalczyły prawo gry w kolejnym etapie rozgrywek, zawodach strefowych, które rozegrane zostaną 11 listopada w Janowicach Wielkich.

W turnieju kobiet wygrała drużyna Kwarca Pisarzowice (4 punkty), drugie miejsce zajął Amator Marciszów (2 punkty), a trzecie Pagaz Krzeszów (1 punkt). W kategorii mężczyzn wygrała drużyna Pagazu Krzeszów (4), przed Bobrem Marciszów (2) i Czarnymi Przedwojów (1).

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama