W Marciszowie rozegrane zostały dzisiaj (sobota, 26 października) Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.
W turnieju mogły startować drużyny zgłoszone przez LZS-y. W obu kategoriach zgłosiły się po trzy drużyny. W obu grupach po dwie najlepsze ekipy wywalczyły prawo gry w kolejnym etapie rozgrywek, zawodach strefowych, które rozegrane zostaną 11 listopada w Janowicach Wielkich.
W turnieju kobiet wygrała drużyna Kwarca Pisarzowice (4 punkty), drugie miejsce zajął Amator Marciszów (2 punkty), a trzecie Pagaz Krzeszów (1 punkt). W kategorii mężczyzn wygrała drużyna Pagazu Krzeszów (4), przed Bobrem Marciszów (2) i Czarnymi Przedwojów (1).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze