Reklama

Siatkarskie czwórki

Dzisiaj (czwartek, 15 marca) rozegrane został powiatowe zawody siatkarskich ?czwórek? w kategorii chłopców i dziewcząt.

 

Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły trzy drużyny. Walczyły o jedno miejsce premiowane awansem do zawodów strefowych. Turniej wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła podstawówka z Krzeszowa, a trzecie z Ptaszkowa.

W turnieju chłopców zagrały cztery drużyny. Dwie najlepsze awansowały do zawodów strefowych. Turniej wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 przed Szkołą Podstawową nr 2 (obie z Kamiennej Góry). Trzecie miejsce zajęła szkoła z Krzeszowa, czwarte z Szarocina.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama