Dzisiaj (czwartek, 15 marca) rozegrane został powiatowe zawody siatkarskich ?czwórek? w kategorii chłopców i dziewcząt.
Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły trzy drużyny. Walczyły o jedno miejsce premiowane awansem do zawodów strefowych. Turniej wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła podstawówka z Krzeszowa, a trzecie z Ptaszkowa.
W turnieju chłopców zagrały cztery drużyny. Dwie najlepsze awansowały do zawodów strefowych. Turniej wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 przed Szkołą Podstawową nr 2 (obie z Kamiennej Góry). Trzecie miejsce zajęła szkoła z Krzeszowa, czwarte z Szarocina.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze