Reklama

Siatkarski turniej

W najbliższą sobotę (11 stycznia) odbędzie się turniej piłki siatkowej dziewcząt z powiatu kamiennogórskiego. Będzie można obejrzeć zmagania uczennic czterech szkół z Kamiennej Góry i Marciszowa. Rozgrywki potrwają do godziny 15.


Turniej o Puchar Radnej Sejmiku Województwa Dolnośląskiego p. Iwony Krawczyk

1. Organizator;
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

2. Cel turnieju;
Popularyzacja gry w piłkę siatkową, stworzenie warunków do czynnego uprawiania sportu i rekreacji wśród dziewcząt z powiatu kamiennogórskiego.

3. Termin i miejsce rozgrywania turnieju;
a) data, 11.01.2014. (sobota)
b) miejsce, hala sportowa ZSZiO, ul. Traugutta 2
c) godzina, 10.00

4. System rozgrywek;
a) mecz do dwóch wygranych setów do 25pkt., tiebrake do 15pkt.
b) mecze rozgrywane wg przepisów PZPS
c) rozegrane dwa półfinały
d) przegrani grają o III m.
e) zwycięzcy grają finał

5.Uczestnicy;
a) Zespół Szkół w Marciszowie
b) Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze
c) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
d) Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

6. Nagrody;
Puchary i dyplomy dla wszystkich zespołów.

7. Program turnieju;
- 9.30, przyjazd zespołów
- 10.00, I półfinał
- 11.00 uroczyste otwarcie turnieju
- 11.30 II półfinał
- 12.45 mecz o III miejsce
- 13.45 finał
- 15.00 uroczyste zakończenie

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama