W najbliższą sobotę (11 stycznia) odbędzie się turniej piłki siatkowej dziewcząt z powiatu kamiennogórskiego. Będzie można obejrzeć zmagania uczennic czterech szkół z Kamiennej Góry i Marciszowa. Rozgrywki potrwają do godziny 15.
Turniej o Puchar Radnej Sejmiku Województwa Dolnośląskiego p. Iwony Krawczyk
1. Organizator;
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
2. Cel turnieju;
Popularyzacja gry w piłkę siatkową, stworzenie warunków do czynnego uprawiania sportu i rekreacji wśród dziewcząt z powiatu kamiennogórskiego.
3. Termin i miejsce rozgrywania turnieju;
a) data, 11.01.2014. (sobota)
b) miejsce, hala sportowa ZSZiO, ul. Traugutta 2
c) godzina, 10.00
4. System rozgrywek;
a) mecz do dwóch wygranych setów do 25pkt., tiebrake do 15pkt.
b) mecze rozgrywane wg przepisów PZPS
c) rozegrane dwa półfinały
d) przegrani grają o III m.
e) zwycięzcy grają finał
5.Uczestnicy;
a) Zespół Szkół w Marciszowie
b) Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze
c) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
d) Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
6. Nagrody;
Puchary i dyplomy dla wszystkich zespołów.
7. Program turnieju;
- 9.30, przyjazd zespołów
- 10.00, I półfinał
- 11.00 uroczyste otwarcie turnieju
- 11.30 II półfinał
- 12.45 mecz o III miejsce
- 13.45 finał
- 15.00 uroczyste zakończenie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze