Wczoraj (niedziela, 25 marca) zawodnicy Akademii Młodego Sportowca MINI VOLLEY z Kamiennej Góry wzięli udział w III Wiosennym Turnieju Minisiatkówki chłopców w kategorii zorganizowanym przez MKS IKAR Legnica.
Chłopca z AMS walczyli w kategorii: dwójek, trójek i czwórek. Zmierzyli się z drużynami: UKS ?DEKORIA? Świdnica, JKS Spartakus Jawor, IKS Jelenia Góra, TS Faurecia Volley Jelcz- Laskowice, MKS IKAR Legnica.
Młodzi siatkarze z Kamiennej Góry, pomimo rywalizacji z mocnymi przeciwnikami, wygrali w dwóch kategoriach. W dwójkach pierwsze miejsce zajęli Jakub Borkowski i Aleksander Kocoń. Czwarte miejsce w tej kategorii wywalczyli Kamil Nackowski, Fabian Urbański, a piąte Kacper Zawiłowicz, Eryk Nowak. Pierwsze miejsce w kategorii trójek wywalczyli Damian Prokopowicz, Maciej Stawarz i Antoni Maziakowski. Drugie miejsce w kategorii trójek zajęli Korneliusz Olszewski, Adrian Białas, Oskar Kukie. Drugie miejsce w kategorii czwórek zajęli Dawid Sura, Krzysztof Olszak, Kacper Czyński, Michał Czyński, Patryk Wąs, Kacper Kiepas.
Trenerzy: Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze