Dzisiaj (piątek, 16 marca) rozegrany został trzeci turniej Młodzieżowej Ligi Piłki Siatkowej. Liga podzielona jest na dwie grupy: jeleniogórską i marciszowską.
W każdej grupie grają cztery zespoły. Rozgrywki odbywają się systemem turniejowym. Po rozegraniu wszystkich turniejów odbędzie się wielki finał w Jeleniej Górze.
Wyniki dzisiejszego turnieju:
ZSZiO Kamienna Góra : SP 1 Kamienna Góra - 2:0 (25:22, 25:17)
SP 1 Kamienna Góra : Gimnazjum Marciszów - 2:0 (25:18, 25:18)
Gimnazjum Marciszów : ZSZiO - 0:2 (11:25, 10:25).
Wyniki pierwszego turnieju:
Amator Marciszów : Gimnazjum Marciszów - 2:0 (25:11, 25:18)
Gimnazjum Marciszów : ZSZiO Kamienna Góra - 0:2 (17:25, 17:25)
Amator Marciszów : ZSZiO - 0:2 (24:26, 24:26)
Wyniki drugiego turnieju:
Gimnazjum Marciszów : SP1 Kamienna Góra - 0:2 (23:25, 22:25)
ZSZiO : Amator - 2:1 (7:25, 25:21, 15:11)
Amator : SP1 - 2:0 (25:16, 25:19)
Po trzech turniejach w tabeli prowadzi ZSZiO z 14 punktami, drugie miejsce zajmuje Amator (7 punktów), trzecie SP1 (6), czwarte Gimnazjum Marciszów (0).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze