Reklama

Siatkarska liga

Dzisiaj (piątek, 16 marca) rozegrany został trzeci turniej Młodzieżowej Ligi Piłki Siatkowej. Liga podzielona jest na dwie grupy: jeleniogórską i marciszowską.

 

W każdej grupie grają cztery zespoły. Rozgrywki odbywają się systemem turniejowym. Po rozegraniu wszystkich turniejów odbędzie się wielki finał w Jeleniej Górze.

Wyniki dzisiejszego turnieju:
ZSZiO Kamienna Góra : SP 1 Kamienna Góra - 2:0 (25:22, 25:17)
SP 1 Kamienna Góra : Gimnazjum Marciszów - 2:0 (25:18, 25:18)
Gimnazjum Marciszów : ZSZiO - 0:2 (11:25, 10:25).

Wyniki pierwszego turnieju:
Amator Marciszów : Gimnazjum Marciszów - 2:0 (25:11, 25:18)
Gimnazjum Marciszów : ZSZiO Kamienna Góra - 0:2 (17:25, 17:25)
Amator Marciszów : ZSZiO - 0:2 (24:26, 24:26)

Reklama

Wyniki drugiego turnieju:
Gimnazjum Marciszów : SP1 Kamienna Góra - 0:2 (23:25, 22:25)
ZSZiO : Amator - 2:1 (7:25, 25:21, 15:11)
Amator : SP1 - 2:0 (25:16, 25:19)

Po trzech turniejach w tabeli prowadzi ZSZiO z 14 punktami, drugie miejsce zajmuje Amator (7 punktów), trzecie SP1 (6), czwarte Gimnazjum Marciszów (0).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama