Reklama

SGEE zagra w strefie

Dzisiaj (piątek, 10 maja) na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce nożnej chłopców. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

W zawodach wystartowali zawodnicy z czterech szkól: SP 2 Kamienna Góra, SGEE, SP Krzeszów oraz SP Lubawka.
Wyniki poszczególnych spotkań:

SGEE ? SP Krzeszów 1-1
SP 2 Kamienna Góra ? SP Lubawka 2-1
SP Krzeszów ? SP 2 Kamienna Góra 0-2
SP Lubawka ? SGEE 2-3
SP Krzeszów ? SP Lubawka 1-1
SGEE ? SP 2 Kamienna Góra 1-0

Kolejność końcowa:
1. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
4. Szkoła Podstawowa w Lubawce

Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra uzyskało awans do zawodów strefowych.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama