Dzisiaj (sobota, 29 marca) odbyła się pierwsza impreza w skateparku, który powstał w ubiegłym roku w parku Watra w Lubawce.
Na inauguracji sezonu zaprezentowała się grupa z Jeleniej Góry, która młodym mieszkańcom Lubawki pokazała, co można zrobić na zamontowanych urządzeniach.
Zanim do tego doszło z uczestnikami imprezy spotkali się Bartek Dymek z Nadleśnictwa Kamienna Góra i Piotr Wasiak z Sudeckiego Towarzystwa Przyrodniczego. Opowiedzieli dzieciom o budkach lęgowych dla ptaków i wspólnie ze strażakami kilka konstrukcji zamocowali na drzewach w parku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze