Zgodnie z planem motocykliści z klubu Choppers Garage oficjalnie rozpoczęli sezon, nie przeszkodziła w tym nawet zła pogoda.
Na rozpoczęcie sezonu motocykliści mieli przejechać z Lubawki, spod siedziby klubu, do Karpacza i wrócić na koncerty. Z powodu złej pogody trasa została zmieniona, chętni przejechali do Krzeszowa.
Wieczorem w lubawskim klubie odbędzie się koncert i dj party.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze