Reklama

Sesja o szpitalu

W poniedziałek (13 maja) odbędzie nadzwyczajna sesja rady powiatu kamiennogóskiego. O jej zwołanie wnioskowała grupa radnych. Jedynym tematem będzie informacja o sytuacji w szpitalu.

 

Sesja rozpocznie się o godzinie 8.30, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kamiennej Górze przy ul. Wł. Broniewskiego 15.

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Ustalenie porządku dziennego obrad.
3. Informacja Zarządu i Pani Prezes na temat aktualnej sytuacji Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.
4. Dyskusja.
5. Przyjęcie Oświadczenia Rady.
6. Sprawy różne.
7. Zakończenie obrad nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama