W poniedziałek (13 maja) odbędzie nadzwyczajna sesja rady powiatu kamiennogóskiego. O jej zwołanie wnioskowała grupa radnych. Jedynym tematem będzie informacja o sytuacji w szpitalu.
Sesja rozpocznie się o godzinie 8.30, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kamiennej Górze przy ul. Wł. Broniewskiego 15.
Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Ustalenie porządku dziennego obrad.
3. Informacja Zarządu i Pani Prezes na temat aktualnej sytuacji Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.
4. Dyskusja.
5. Przyjęcie Oświadczenia Rady.
6. Sprawy różne.
7. Zakończenie obrad nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze