Reklama

Sesja o szpitalu

W najbliższą środę (26 maja) odbędzie się nadzwyczajna sesja rady powiatu kamiennogórskiego. Zwołana został na wniosek grupy radnych. Obrady dotyczyć mają sytuacji w kamiennogórskim szpitalu.

Sesja odbywać ma się w sposób hybrydowy. W związku z ograniczeniami epidemicznymi w sali posiedzeń będzie ograniczona ilość osób. Obrady będą się odbywać zdalnie.

Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali lekarze, samorządowcy, dyrektor medyczny i naczelna pielęgniarka ze szpitala.

Początek obrad zaplanowany jest na godzinę 12:00.

Obradom najprawdopodobniej towarzyszyć będzie protest w obronie szpitala, na który zwołują się mieszkańcy. Protest pod starostwem zapowiadany był na czwartek, ale po ogłoszeniu terminu sesji, zmieniono datę.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama