W najbliższą środę (26 maja) odbędzie się nadzwyczajna sesja rady powiatu kamiennogórskiego. Zwołana został na wniosek grupy radnych. Obrady dotyczyć mają sytuacji w kamiennogórskim szpitalu.
Sesja odbywać ma się w sposób hybrydowy. W związku z ograniczeniami epidemicznymi w sali posiedzeń będzie ograniczona ilość osób. Obrady będą się odbywać zdalnie.
Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali lekarze, samorządowcy, dyrektor medyczny i naczelna pielęgniarka ze szpitala.
Początek obrad zaplanowany jest na godzinę 12:00.
Obradom najprawdopodobniej towarzyszyć będzie protest w obronie szpitala, na który zwołują się mieszkańcy. Protest pod starostwem zapowiadany był na czwartek, ale po ogłoszeniu terminu sesji, zmieniono datę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze