W dzisiejszej (środa, 30 grudnia) sesji rady gminy Marciszów nie uczestniczył wójt Stefan Zawierucha. Około godzinę przed rozpoczęciem posiedzenia trafił do szpitala.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że wójt poczuł się źle podczas przygotowywania się do sesji. Wezwane zostało pogotowie. Po podłączeniu S. Zawieruchy do urządzeń pomiarowych zdecydowano o przewiezieniu wójta do szpitala.
Z nieoficjalnych informacji wiemy, że wójt przeszedł szereg badań diagnostycznych. Miał spotkać się m.in. z kardiologiem. Wójt jest w stałym telefonicznym kontakcie z podwładnymi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze