Tylu osób w Domu Kultury w Pisarzowicach dawno nie było. Wczoraj tłumy wzięły udział w festynie charytatywnym "Otwórz serce".
Aktualizacja 21:00
Podczas festynu zebrano ponad 13 tys. zł.
Oryginalna informacja
Od samego początku festynu trudno było wejść do Domu Kultury. Tłumy osób chcących pomóc chorym dzieciom zajęły wszystkie miejsca w dużej sali. Na scenie prezentowali się wykonawcy z całego powiatu. Przed wejściem zorganizowano kiermasz ciast, można było również kupić "Kota w worku".
Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na wsparcie leczenia czworga chorych dzieci.
Przy okazji podsumowany został projekt "Nasze miejsce spotkań i rekreacji", w ramach którego na placu zabaw ustawiono dodatkowe zabawki i ławki, a przed Domem Kultury stanęła tablica z informacjami o wsi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze