Reklama

Serce Pisarzowic

Tylu osób w Domu Kultury w Pisarzowicach dawno nie było. Wczoraj tłumy wzięły udział w festynie charytatywnym "Otwórz serce".

Aktualizacja 21:00

Podczas festynu zebrano ponad 13 tys. zł.


Oryginalna informacja
Od samego początku festynu trudno było wejść do Domu Kultury. Tłumy osób chcących pomóc chorym dzieciom zajęły wszystkie miejsca w dużej sali. Na scenie prezentowali się wykonawcy z całego powiatu. Przed wejściem zorganizowano kiermasz ciast, można było również kupić "Kota w worku".

Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na wsparcie leczenia czworga chorych dzieci.

Przy okazji podsumowany został projekt "Nasze miejsce spotkań i rekreacji", w ramach którego na placu zabaw ustawiono dodatkowe zabawki i ławki, a przed Domem Kultury stanęła tablica z informacjami o wsi.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama