Gmina Marciszów ma nowe logo. Po czterech miesiącach pracy z firmą sudety.pro zaprezentował je dzisiaj (piątek, 9 lipca) wójt Wiesław Cepielik.
Logo nawiązuje do herbu rodu von Zedlitz, serca oraz Kolorowych Jeziorek, atrakcji turystycznej znajdującej się na terenie gminy Marciszów. Razem z logo powstał system identyfikacji wizualnej.
Według autorów logo powinno odróżniać gminę, budować pozytywne emocje.
Po dzisiejszej prezentacji logo i system identyfikacji wizualnej będzie wdrażany na terenie gminy. Pojawić się ma na materiałach informacyjnych, papierze firmowym, w stopkach maili.
Korzystanie z logo nie oznacza rezygnacji z herbu gminy.
Przygotowanie systemu kosztowało ok. 10 tys. zł. W tej cenie wykonawca przygotował pierwsze materiały promocyjne, m.in. teczki, trwa również tworzenie nowej strony internetowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze