Wczoraj (wtorek, 16 lipca) w Domu Kultury w Lubawce odbyło się spotkanie organizacyjne dla uczestników "Komputer dla seniora".
Projekt realizuje Stowarzyszenie "Przymierze" im. opata Bernarda Rosy w ramach programu Działaj Lokalnie VIII.
W ramach projektu odbywać się będą warsztaty obsługi komputera dla seniorów. Starsze pokolenie uczyć ma m.in. młodzież. Dzięki temu oba pokolenia bardziej się zintegrują. Zajęcia rozpoczną się w pierwszym tygodniu sierpnia. Chęć udziału w projekcie zgłosiło 37 osób. Zajęcia odbywać się będą w trzech grupach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze