W przedszkolu przy ulicy Dworcowej w Lubawce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dzieci zaprosiły swoich dziadków na występy artystyczne: wiersze, piosenki i tańce. Po występach wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty.
Babcie i Dziadkowie bawili się wspólnie ze swoimi wnukami. Spotkanie osłodziły ciasta przygotowane przez rodziców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze