W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza rozbrzmiał dzisiaj (środa, 17 października) Gaudeamus igitur, hymn studentów.
Po raz dziewiąty rok akademicki rozpoczęli słuchacze kamiennogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wśród seniorów korzystających z oferty uczelni są osoby związane z nią od początku. Jest również grupa rozpoczynająca naukę. Jedna z takich osób, odebrała dzisiaj indeks.
W tym roku uniwersytet korzystać będzie z dotacji pozyskanych ze środków państwa. Dzięki temu zorganizowane zostaną nowe zajęcia, m.in. uczące korzystania z nowych technologii. Zaplanowane są również zajęcia poza Kamienną Górą, na uczelniach, w filharmonii i innych placówkach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze