Reklama

Seniorzy studiują

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza rozbrzmiał dzisiaj (środa, 17 października) Gaudeamus igitur, hymn studentów.

 

Po raz dziewiąty rok akademicki rozpoczęli słuchacze kamiennogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wśród seniorów korzystających z oferty uczelni są osoby związane z nią od początku. Jest również grupa rozpoczynająca naukę. Jedna z takich osób, odebrała dzisiaj indeks.

W tym roku uniwersytet korzystać będzie z dotacji pozyskanych ze środków państwa. Dzięki temu zorganizowane zostaną nowe zajęcia, m.in. uczące korzystania z nowych technologii. Zaplanowane są również zajęcia poza Kamienną Górą, na uczelniach, w filharmonii i innych placówkach.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama