Na kamiennogórskim rynku odbyły się dzisiaj (sobota, 4 września) Senioralia.
Na scenie zaprezentowały się lokalne zespoły "Złota jesień" oraz "Olga". Uwagę publiczności wzbudził "Jedliniok" Akademicki Zespół Pieśni i Tańca działający przy Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Grupa zaprezentowała polskie tańce tradycyjne. Muzyczny wieczór zakończył zespół "Ar Po De".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze