Narkotyki kojarzą ci się z młodymi ludźmi? Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 67-latka, który miał przy sobie prawie 20 gram marihuany i ponad 40 gram metamfetaminy.
Policjanci zaskoczyli mężczyznę, gdy ten wchodził do budynku. Po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponieważ działał w warunkach recydywy, grozi mu od roku do 15 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze