Uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wzięły udział w ogólnopolskim konkursie "Polacy?Sąsiedzi po II wojnie: przeciw sobie, obok siebie, razem..."
Konkurs zorganizował Ośrodek KARTA przy współpracy z Europejską Siecią Pamięć i Solidarność, Fundacją Körbera (Niemcy) i Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.
Angelika Kuźbit, Agnieszka Bieniek i Michalina Antoniewska uczennice pierwszej klasy kamiennogórskiego ogólniaka, napisały pracę po kierunkiem Aleksandry Piątkowskiej. Za pracę "Diagnoza stosunków polsko-czeskich na przykładzie wzajemnych relacji mieszkańców Lubawki?Žacléřa i innych okolicznych miejscowości" otrzymały trzecią nagrodę (2100 zł do podziału dla zespołu).
Nagrody zostały wręczone podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze