Reklama

Sąsiedzkie stosunki

Uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wzięły udział w ogólnopolskim konkursie "Polacy?Sąsiedzi po II wojnie: przeciw sobie, obok siebie, razem..."



Konkurs zorganizował Ośrodek KARTA przy współpracy z Europejską Siecią Pamięć i Solidarność, Fundacją Körbera (Niemcy) i Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Angelika Kuźbit, Agnieszka Bieniek i Michalina Antoniewska uczennice pierwszej klasy kamiennogórskiego ogólniaka, napisały pracę po kierunkiem Aleksandry Piątkowskiej. Za pracę "Diagnoza stosunków polsko-czeskich na przykładzie wzajemnych relacji mieszkańców Lubawki?Žacléřa i innych okolicznych miejscowości" otrzymały trzecią nagrodę (2100 zł do podziału dla zespołu).

Nagrody zostały wręczone podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama