Reklama

Sasha Boole w Kamiennej Górze

Dzisiaj (niedziela, 20 stycznia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił Sasha Boole. Ukraiński wykonawca jest w trakcie trasy koncertowej po Polsce, Holandii i Niemczech.

 

Koncert był styczniową propozycją Centrum Kultury. Z powodu remontu siedziby tej instytucji, comiesięczne koncerty odbywają się w ratuszu.

Sasha Boole od czterech lat koncertuj w Polsce i Europie Zachodniej. W tym czasie dał ok. 200 koncertów. Gra muzykę county i folk. Jak przekonali się dzisiaj kamiennogórzanie, chętnie opowiada o treści i przesłąniu wykonywanych utworów. Śpiewa po angielsku i ukraińsku.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama