Dzisiaj (niedziela, 20 stycznia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił Sasha Boole. Ukraiński wykonawca jest w trakcie trasy koncertowej po Polsce, Holandii i Niemczech.
Koncert był styczniową propozycją Centrum Kultury. Z powodu remontu siedziby tej instytucji, comiesięczne koncerty odbywają się w ratuszu.
Sasha Boole od czterech lat koncertuj w Polsce i Europie Zachodniej. W tym czasie dał ok. 200 koncertów. Gra muzykę county i folk. Jak przekonali się dzisiaj kamiennogórzanie, chętnie opowiada o treści i przesłąniu wykonywanych utworów. Śpiewa po angielsku i ukraińsku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze