Reklama

Sarna w skodzie

Rozbita skoda i dwie martwe sarny to wynik kolizji, do której doszło po godzinie 15 na drodze do Opawy. Na szczęście nikt z podróżujących samochodem nie ucierpiał.


Skoda jechała od strony Opawy. Samochodem podróżowały cztery osoby. Kilkaset metrów przed skrzyżowaniem z drogą Miszkowice-Bukówka, z przydrożnego rowu, wprost w samochód, wyskoczyły dwie sarny. Jedno ze zwierząt uderzyło w zderzak i reflektor samochodu. Drugie musiało wyskoczyć wyżej, uderzyło w przednią szybę i wpadło do środka samochodu. Utknęło między przednimi fotelami.

Osoby podróżujące skodą nie odniosły obrażeń. Obie sarny zginęły.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama