Dziś w powiecie trzebnickim odbyła się konferencja w ramach programu „SAMORZĄD PRZYJAZNY BIZNESOWI”!
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Karkonoską Izbę Gospodarczą, dzięki gościnności Małgorzaty Matusiak starosty powiatu trzebnickiego, która oficjalnie otworzyła spotkanie.
Przedsiębiorcy mieli okazję wysłuchać szeregu inspirujących i praktycznych wystąpień m.in. o:
Spotkanie było doskonałą okazją do zdobycia cennej wiedzy, pozwalającej na ograniczenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze