Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na koncerty grupy Samoaja (Finlandia). Muzycy wystąpią w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.
Samoaja to alternatywny, folkowy zespół z Kokkola w Finlandii, który powstał w 2015 roku. Muzyka kapeli łączy skandynawskie przestrzenie ze współczesnym songwriterskim folkiem, tworząc piękne i hipnotyzujące brzmienie. Panowie z Samoaja wydali dwie EP ("Them Birds" i "& The Depressed") oraz jeden pełnometrażowy album "Landscapes". Jesienią 2019 roku ukaże się drugi album kapeli. Obecnie są w pierwszej trasie obejmującej również Polskę.
Koncert odbędzie się w piątek (17 maja). Początek o godzinie 20:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze