Reklama

Samoaja

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na koncerty grupy Samoaja (Finlandia). Muzycy wystąpią w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

 

Samoaja to alternatywny, folkowy zespół z Kokkola w Finlandii, który powstał w 2015 roku. Muzyka kapeli łączy skandynawskie przestrzenie ze współczesnym songwriterskim folkiem, tworząc piękne i hipnotyzujące brzmienie. Panowie z Samoaja wydali dwie EP ("Them Birds" i "& The Depressed") oraz jeden pełnometrażowy album "Landscapes". Jesienią 2019 roku ukaże się drugi album kapeli. Obecnie są w pierwszej trasie obejmującej również Polskę.

Koncert odbędzie się w piątek (17 maja). Początek o godzinie 20:00.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama