Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wzięła dzisiaj (środa, 2 października) udział w warsztatach zorganizowanych w lasach wokół Gorzeszowa.
Młodzież spotkała się z członkami koła łowieckiego Knieja i pracownikami Nadleśnictwa przy rezerwacie Głazy Krasnoludków. To tu uczniowie poznali zasady bezpiecznego poruszania się po lesie i sadzenia drzew. Wyposażona w nową wiedzę młodzież przeszła na miejsca zasadzeń. Po drodze leśnicy przekazywali wiedzę o ekosystemie.
Po posadzeniu nowego lasu, młodzież wróciła do rezerwatu. Po gorącym posiłku przyszła pora na przekazanie kolejnych informacji i powrót do Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze