Reklama

Sadzą las

Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wzięła dzisiaj (środa, 2 października) udział w warsztatach zorganizowanych w lasach wokół Gorzeszowa.


Młodzież spotkała się z członkami koła łowieckiego Knieja i pracownikami Nadleśnictwa przy rezerwacie Głazy Krasnoludków. To tu uczniowie poznali zasady bezpiecznego poruszania się po lesie i sadzenia drzew. Wyposażona w nową wiedzę młodzież przeszła na miejsca zasadzeń. Po drodze leśnicy przekazywali wiedzę o ekosystemie.

Po posadzeniu nowego lasu, młodzież wróciła do rezerwatu. Po gorącym posiłku przyszła pora na przekazanie kolejnych informacji i powrót do Kamiennej Góry.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama