Krzeszowska grupa hip-hopowa Sachiel wystąpiła dzisiaj (niedziela, 27 kwietnia) w półfinale muzycznego, telewizyjnego show Must be the Music. O dwa miejsca w finale walczyło dziesięcioro wykonawców.
Sachiel zaprezentował się jako ostatni wykonawca. Występ spodobał się jury. Wszyscy jurorzy zagłosowali na TAK. O awansie do finału decydowały jednak głosy widzów.
Sachiel otrzymał najwięcej głosów i awansował do finału show telewizji Polsat.
Dzisiejszy półfinał był pierwszy z czterech. W każdym wystąpi po 10 wykonawców. Najlepsi, już wiemy, że będzie wśród nich Sachiel, wystąpią w finale.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze