Reklama

Sachiel w finale!

Krzeszowska grupa hip-hopowa Sachiel wystąpiła dzisiaj (niedziela, 27 kwietnia) w półfinale muzycznego, telewizyjnego show Must be the Music. O dwa miejsca w finale walczyło dziesięcioro wykonawców.

 

Sachiel zaprezentował się jako ostatni wykonawca. Występ spodobał się jury. Wszyscy jurorzy zagłosowali na TAK. O awansie do finału decydowały jednak głosy widzów.

Sachiel otrzymał najwięcej głosów i awansował do finału show telewizji Polsat.

Dzisiejszy półfinał był pierwszy z czterech. W każdym wystąpi po 10 wykonawców. Najlepsi, już wiemy, że będzie wśród nich Sachiel,  wystąpią w finale.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama