Reklama

Są pieniądze

Dzisiaj (czwartek, 8 października) odbyła się nadzwyczajna sesja rady miejskiej w Lubawce. Jedyny punkt porządku obrad dotyczył zmian w budżecie pozwalających na wykonanie ostatniej części inwestycji nad zbiornikiem Bukówka.

 

Radni tym tematem zajmowali się już po raz trzeci. Na sesja wrześniowej radni odrzucili projekt uchwały. Na zwołanej sesji nadzwyczajnej nie było kworum. Tym razem w sesji nadzwyczajnej uczestniczyło 11 radnych.

Dzisiaj za zmianami w budżecie było 6 radnych, 5 było przeciwnych, nikt nie wstrzymał się od głosu. Uchwała została przyjęta.

fot. relacja wideo z sesji

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama