Od 4 czerwca oddział internistyczny kamiennogórskiego szpitala wznawia działalność. Nocna i świąteczna pomoc będzie świadczona bez przerwy.
Starosta poinformował o pozyskaniu dwóch nowych internistów, którzy będą pracować na oddziale i na dyżurach. Pracę zaczną we wtorek (4 czerwca).
Starostowie podkreślali, że podpisanie umów z lekarzami to efekt trwających kilka tygodni rozmów z nimi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze