Jak informuje Poseł na Sejm RP Robert Kropiwnicki budowa drogi ekspresowej S3 może ruszyć już w przyszłym roku. Najprawdopodobniej przetargi zostaną przeprowadzone już w lipcu 2013 roku. Nową drogą pojedziemy za trzy lata.
R. Kropiwnicki powołuje się na wczorajsza konferencję Radosława Radonia, dyrektora wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. ? Dolnośląski odcinek S3 z Nowej Soli przez Legnicę do Lubawki liczyć będzie w sumie 150 km. Inwestycja podzielona zostanie na dwie części: odcinek północny z Nowej Soli do Legnicy i południowy z Legnicy do Lubawki.- To ogromna, historyczna inwestycja warta ponad 7 mld. złotych, która wpłynie na rozwój całego regionu - podkreślali politycy Platformy?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze