Reklama

S3 za trzy lata

Jak informuje Poseł na Sejm RP Robert Kropiwnicki budowa drogi ekspresowej S3 może ruszyć już w przyszłym roku. Najprawdopodobniej przetargi zostaną przeprowadzone już w lipcu 2013 roku. Nową drogą pojedziemy za trzy lata.

 

R. Kropiwnicki powołuje się na wczorajsza konferencję Radosława Radonia, dyrektora wrocławskiego oddziału  Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. ? Dolnośląski odcinek S3 z Nowej Soli przez Legnicę do Lubawki liczyć będzie w sumie 150 km. Inwestycja podzielona zostanie na dwie części: odcinek północny z Nowej Soli do Legnicy i południowy z Legnicy do Lubawki.- To ogromna, historyczna inwestycja warta ponad 7 mld. złotych, która wpłynie na rozwój całego regionu - podkreślali politycy Platformy? 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama