"Są ludzie, których się wspomina.
Są ludzie, których się nie zapomina"
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość, że odeszła
Ś.P. Maria Tadeusz
Zapamiętamy Ją jako Basię Wspaniałego Nauczyciela i Wychowawcę wielu pokoleń kamiennogórzan. Zawsze będziemy wdzięczni za pomoc, życzliwość, wielkie serce i wrażliwość pedagogiczną.
Żegnamy Wielkiego Człowieka i Pedagoga
dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy
Szkoły Podstawowej nr 2
oraz Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej
w Kamiennej Górze

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze