Wczoraj (niedziela, 28 sierpnia) w agroturystyce Podkówka w Świdniku odbyła się druga eliminacja Dolnośląskiej Amatorskiej Ligi Zaprzęgowej.
Liga to cykl czterech eliminacji. Uczestnicy startują w trzech konkurencjach: ujeżdżaniu, maratonie i konkursie zręczności powożenia.
W kategorii singli zwyciężył Rafał Woźniak klaczą Jolanda M, w kategorii pary Jarosław Kalinowski wałachami Malibu i Lotos, a w kategorii kuce Olga Jurzak wałachem Merkur.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze