Coraz więcej dzieje się przy budowie drogi ekspresowej S3 w okolicach Kamiennej Góry i Bolkowa. Pierwsza łopata już została wbita.
Wykonawca pracuje głównie przy tworzenie dróg serwisowych oraz zaplecza. W Sadach Dolnych gromadzona jest ziemia i kruszywo, które posłuży na początku prac. Przy drodze DW367 przy zjeździe na Raszów ogrodzono teren gdzie będzie parkował sprzęt wykonawcy robót. Prace widać również na przedłużeniu istniejącej S3 przed Bolkowem.
Prace wykonują też geodeci, którzy ustawili słupki z tabliczkami w ciągu planowanej drogi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze