Reklama

Ruszyła maszyna... - film

Na teren Polski wjechał już Pociąg Przyjaźni Polsko-Czeskiej. Będą nim podróżować dzieci ze szkół w Kamiennej Górze, Lubawce i Zaclerzu.



W tym roku linię obsługuje zabytkowy skład. Czeski pociąg wjechał już do Polski. Zmierza do Kamiennej Góry. Zabierze dzieci ze szkół z tej miejscowości. Z Kamiennej Góry skład pojedzie do Lubawki i Kralovca, po drodze zabierając kolejne grupy dzieci. Po skompletowaniu podróżnych pociąg wróci do Kamiennej Góry. Dzieci, w barwnym korowodzie, przejdą na rynek, a następnie na stadion przy ul. Ściegiennego. Po dwóch godzinach wspólnych zabaw dzieci wrócą do pociągu i zostaną rozwiezione do stacji, na których wsiadały.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama