Na teren Polski wjechał już Pociąg Przyjaźni Polsko-Czeskiej. Będą nim podróżować dzieci ze szkół w Kamiennej Górze, Lubawce i Zaclerzu.
W tym roku linię obsługuje zabytkowy skład. Czeski pociąg wjechał już do Polski. Zmierza do Kamiennej Góry. Zabierze dzieci ze szkół z tej miejscowości. Z Kamiennej Góry skład pojedzie do Lubawki i Kralovca, po drodze zabierając kolejne grupy dzieci. Po skompletowaniu podróżnych pociąg wróci do Kamiennej Góry. Dzieci, w barwnym korowodzie, przejdą na rynek, a następnie na stadion przy ul. Ściegiennego. Po dwóch godzinach wspólnych zabaw dzieci wrócą do pociągu i zostaną rozwiezione do stacji, na których wsiadały.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze