W środę na Orliku w Krzeszowie rozegrano pierwszy turniej Powiatowej Ligi Orlika w grupie młodszej (rocznik 2006 i młodsi).
W sezonie 2018/2019 do rozgrywek przystąpiły cztery drużyny: LKS Pagaz Orliki, LKS Pagaz Żaki, LKS Victoria Czadrów oraz MKS Chełmsko Śląskie. Mecze zostały rozegrane systemem ?każdy z każdym?, były bardzo wyrównane, zacięte i przebiegały w sportowej atmosferze.
Wyniki :
LKS Pagaz Krzeszów Orliki ? LKS Victoria Czadrów 0:0
LKS Pagaz Krzeszów Żaki ? MKS Chełmsko Śląskie 0:1
LKS Victoria Czadrów - LKS Pagaz Krzeszów Orliki 1:1
MKS Chełmsko Śląskie - LKS Pagaz Krzeszów Orliki 1:0
MKS Chełmsko Śląskie- LKS Victoria Czadrów 3:1
LKS Pagaz Krzeszów Orliki - LKS Pagaz Krzeszów Żaki 0:0
Następny turniej odbędzie się 10 października.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze