Reklama

Ruszyła liga orlika

W środę na Orliku w Krzeszowie rozegrano pierwszy turniej Powiatowej Ligi Orlika w grupie młodszej (rocznik 2006 i młodsi).

 

W sezonie 2018/2019 do rozgrywek przystąpiły cztery drużyny: LKS Pagaz Orliki, LKS Pagaz Żaki, LKS Victoria Czadrów oraz MKS Chełmsko Śląskie. Mecze zostały rozegrane systemem ?każdy z każdym?, były bardzo wyrównane, zacięte i przebiegały w sportowej atmosferze.

Wyniki :
LKS Pagaz Krzeszów Orliki ? LKS Victoria Czadrów 0:0
LKS Pagaz Krzeszów Żaki ? MKS Chełmsko Śląskie 0:1
LKS Victoria Czadrów - LKS Pagaz Krzeszów Orliki 1:1
MKS Chełmsko Śląskie - LKS Pagaz Krzeszów Orliki 1:0
MKS Chełmsko Śląskie- LKS Victoria Czadrów 3:1
LKS Pagaz Krzeszów Orliki - LKS Pagaz Krzeszów Żaki 0:0

Reklama

Następny turniej odbędzie się 10 października.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama