Reklama

Ruszył przetarg na ścieżkę

Gmina Kamienna Góra ogłosiła przetarg na budowę ścieżki rowerowej Kamienna Góra - Krzeszów. Wykonawca działać ma w systemie "zaprojektuj i wybuduj".

 

W ramach projektu na nieczynnej linii kolejowej nr 330 powstać ma ok. 5 km ścieżki rowerowej łączącej granicę miasta Kamienna Góra z Krzeszowem. W planie jest również budowa łącznika ścieżki z drogą powiatową w Czadrowie.

Oferty można składać do 15 lutego 2018 roku. O wyborze wykonawcy decydować będzie okres gwarancji (20), cena (60) i doświadczenie kierownika budowy (20). Budowa ma się zakończyć 31 października 2018. Zadanie dofinansowane zostało ze środków pozyskanych w ramach Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama