Reklama

Ruszył Kinder+Sport

Wczoraj (sobota, 19 stycznia) zawodnicy AMS ?Mini Volley? wzięli udział w I Turnieju Eliminacyjnym KINDER+ SPORT w kategorii ?dwójek? chłopców.

 

Siatkarze rywalizowali w Górze w hali ?Olimpia?, dokąd przyjechały najlepsze zespoły Dolnego Śląska m. in. UKPS Lubin, AZS AWF Wrocław, Akademia Siatkówki ?ZENIT? Wrocław, UKS Spartakus Jawor, UKS Kinder Volleyball Wałbrzych, UKS ?Dwójka? Milicz, UKS Koral Wrocław, UKS ?Trójka? Góra.

AMS ?Mini Volley? wystawiła dwa zespoły. Pierwszy w składzie: Kamil Nackowski, Eryk Nowak, drugi: Wiktor Lorek, Kacper Zawiłowicz.

Pierwszy zespół przez rozgrywki grupowe przeszedł jak burza, wygrywając wszystkie mecze. W drugim etapie po wielu wyrównanych pojedynkach ukończył turniej na wysokim, piątym miejscu.

Reklama

Druga ekipa z Kamiennej Góry w rozgrywkach grupowych zaliczyła jedną porażkę. W rezultacie drużyna grała o miejsca VII- XII. Po wielu stoczonych bojach i ambitnej grze dwójka zajęła dziewiąte miejsce.

Trenerzy: Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama