W poniedziałek (6 stycznia 2014) ulicami Lubawki przejdzie Orszak Trzech Króli.
Orszak wyruszy o godzinie 12 spod kościoła św. Anny. Po przejściu ulicami miasta uczestnicy orszaku dojdą do kościoła parafialnego, w którym odprawiona zostanie msza święta.
Orszak to ogólnopolska impreza organizowana już po raz szósty.
W Lubawce Orszak przeszedł po raz pierwszy w ubiegłym roku - Trzy królewny
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze