W Okrzeszynie organizowane jest spotkanie dotyczące planów uruchomienia wydobycia w kamieniołomie w Okrzeszynie i Uniemyślu. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, również mieszkańców Chełmska Śląskiego i Lubawki oraz innych miejscowości. Kamień musi być bowiem w jakiś sposób wywożony.
Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek (11 maja) o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej w Okrzeszynie. Spotkanie organizowane jest z inicjatywy sołtysów i mieszkańców Okrzeszyna i Uniemyśla. Ma to być część konsultacji społecznych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze