W Chełmsku Śląskim zarejestrowany został sztab 33. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozpoczął się nabór wolontariuszy.
Szefem sztabu jest Paula Maciołek. Osoby chcące zostać wolontariuszem lub pomóc w działaniu sztabu mogą zgłaszać się do Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim lub zadzwonić 75 74 22 197.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze