Jutro (sobota, 20 stycznia) ruszy mały wyciąg na stoku narciarskim w Lubawce.
MGOK zaprasza na tzw. oślą łączkę od jutra do końca ferii.
Ceny wejść:
- 15 zł od 10:00 do 13:00 (3h)
- 15 zł od 13:00 do 16:00 (3h)
MGOK prrzypomina, że przy stoku narciarskim nie funkcjonuje wypożyczalnia narciarska, najbliższa znajduje się w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze