Reklama

Rusza komunikacja miejska

1 września wznawiamy komunikację miejską w Kamiennej Górze. Tak jak dotychczas, autobusami kursującymi na dwóch liniach, będzie można jeździć bezpłatnie. Nie zmienił się także rozkład jazdy. Dla przypomnienia podajemy go poniżej.

 

Przypominamy też o ograniczeniach epidemicznych podczas przejazdów zbiorowym transportem publicznym.

Wszyscy pasażerowie będą musieli zakryć podczas jazdy nos i usta.

Równocześnie autobusem będzie mogło jechać 26 pasażerów ? tyle ile jest w pojeździe miejsc siedzących.

Informacje o obowiązkowych maseczkach i ograniczeniu liczby pasażerów zostaną wywieszone przed wejściem do autobusu. Przestrzegania zasad będzie pilnował kierowca.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama