1 września wznawiamy komunikację miejską w Kamiennej Górze. Tak jak dotychczas, autobusami kursującymi na dwóch liniach, będzie można jeździć bezpłatnie. Nie zmienił się także rozkład jazdy. Dla przypomnienia podajemy go poniżej.
Przypominamy też o ograniczeniach epidemicznych podczas przejazdów zbiorowym transportem publicznym.
Wszyscy pasażerowie będą musieli zakryć podczas jazdy nos i usta.
Równocześnie autobusem będzie mogło jechać 26 pasażerów ? tyle ile jest w pojeździe miejsc siedzących.

Informacje o obowiązkowych maseczkach i ograniczeniu liczby pasażerów zostaną wywieszone przed wejściem do autobusu. Przestrzegania zasad będzie pilnował kierowca.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze