Zbliża się grudzień, pora na kolejną edycję akcji Książka od Serca. Właśnie rozpoczęła się zbiórka książek, które w tym roku trafią na kiermasz.
- Jeśli posiadacie pozycje książkowe, których już nie czytacie i są one w bardzo dobrym stanie, przynieście je do Liceum Ogólnokształcącego lub Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze - zachęcają organizatorzy akcji.
Zbiórka trwać będzie do 6 grudnia. Świąteczny Kiermasz "Książki od serca" odbędzie się 14-15 grudnia, na parkingu przy markecie Kaufland w Kamiennej Górze.
Podobnie jak w latach ubiegłych, dochód z akcji przekazany zostanie Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze