Zbliża się rozpoczęcie piłkarskiej rundy wiosennej. Piłkarze wznowią rozgrywki w marcu.
IV liga z kamiennogórską Olimpią zagra już w weekend 17-18 marca. Na wyjeździe grać będzie z Orlą Wąsocz. Tydzień później podejmować będzie Nysę Zgorzelec. Rozgrywki mają zakończyć się 9 czerwca.
Wałbrzyska klasa okręgowa, w której gra Orzeł Lubawka, wznowi rozgrywki w weekend 24-25 marca. W pierwszej kolejce Orzeł na wyjeździe zagra ze Zjednoczonymi Żarów. Tydzień później podejmie Grom Witków.
Również w weekend 24-25 marca wznowi rozgrywki jeleniogórska klasa A. Pauzować będą Czarni Przedwojów. Pozostałe mecze:
Halniak Miłków - Amfibolit Leszczyniec
Piast Bolków - Kwarc Pisarzowice
Lechia Piechowice - Czarni Strzyżowiec
KS Łomnica - Victoria Czadrów
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Orzeł Mysłakowice
Pogoń Wleń - Budowlani Wojcieszów
W ten sam weekend rundę rozpocznie klasa B.
Pauza: Płomyk Borówno.
Pub Gol Jelenia Góra - Orły Lipienica
Potok Karpniki - Uran Okrzeszyn
Skalnik Czarny Bór - Pogoń II Dobków
Bóbr Marciszów - Sezal 2 Janiszów
Lesk Sędzisław - Dragon Miszkowice
Bóbr Opawa - Husaria Grzędy
Terminy za 90minut.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze