Reklama

Runda wiosenna

Zbliża się rozpoczęcie piłkarskiej rundy wiosennej. Piłkarze wznowią rozgrywki w marcu.

 

IV liga z kamiennogórską Olimpią zagra już w weekend 17-18 marca. Na wyjeździe grać będzie z Orlą Wąsocz. Tydzień później podejmować będzie Nysę Zgorzelec. Rozgrywki mają zakończyć się 9 czerwca.

Wałbrzyska klasa okręgowa, w której gra Orzeł Lubawka, wznowi rozgrywki w weekend 24-25 marca. W pierwszej kolejce Orzeł na wyjeździe zagra ze Zjednoczonymi Żarów. Tydzień później podejmie Grom Witków.

Również w weekend 24-25 marca wznowi rozgrywki jeleniogórska klasa A. Pauzować będą Czarni Przedwojów. Pozostałe mecze:
Halniak Miłków - Amfibolit Leszczyniec
Piast Bolków - Kwarc Pisarzowice
Lechia Piechowice - Czarni Strzyżowiec
KS Łomnica - Victoria Czadrów
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Orzeł Mysłakowice
Pogoń Wleń - Budowlani Wojcieszów

Reklama

W ten sam weekend rundę rozpocznie klasa B.
Pauza: Płomyk Borówno.
Pub Gol Jelenia Góra - Orły Lipienica
Potok Karpniki - Uran Okrzeszyn
Skalnik Czarny Bór - Pogoń II Dobków
Bóbr Marciszów - Sezal 2 Janiszów
Lesk Sędzisław - Dragon Miszkowice
Bóbr Opawa - Husaria Grzędy

Terminy za 90minut.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama