Druhna Agnieszka Czajkowska-Wróbel w asyście burmistrza Sławomira Antoniewskiego nacisnęła włącznik uruchamiający oświetlenie miejskiej choinki w Lubawce.
Jak przypomniał Ireneusz Kordziński radny powiatowy i kierownik Zakładu Gospodarki Miejskiej w Lubawce, uroczystość rozświetlenia choinki staje się lubawską tradycją, zorganizowana został po raz trzeci.
Przy rozświetlonej choince zorganizowane zostały występy mieszkańców gminy. Gorący poczęstunek przygotowali strażacy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze